actiff.pl |
2012  2011  2010  

tel. 605 326 306

email: biuro@actiff.pl

ul. Klonowa 11
32-087 Zielonki k. Krakowa

 

wróć do menu

Co jest ważniejsze w rowerze:
przednie czy tylne koło? (G. B. Shaw)
A co jest ważniejsze w reklamie:
klient czy projekt?

Wiemy, że nietrafiony projekt nie wzbudzi zaufania klienta. Wiemy, że bez klientów nawet mistrzowskie projekty tracą swoją wartość. Mimo, że czasami niełatwo pogodzić oba priorytety – wytrwale i konsekwentnie zmierzamy w tym kierunku, realizując kolejne powierzone nam zadania.

Jesteśmy zespołem, który z zamiłowaniem traktuje swoją pracę. Każdy projekt realizujemy z pasją, wspierając ją wiedzą
i doświadczeniem.

Naszym celem jest wypromowanie firm
i produktów, a nie samych siebie.

Zapraszamy do współpracy!

 

wróć do menu

Afa Polska Akademia Muzyczna w Krakowie Ambra Day Spa . AP Uniapol ATP Instalacje Awim Comarch Da Pietro Diabaz Doctor Q Bud Dom Kredytowy Expert Dubiel Vitrum Dyskam Faro Feniks-Ochrona Geo Mieszkanie i Dom GTS Energis Hako Hotel Campanile HR Logistic IPN Linde Gaz Polska Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości Małopolski Związek Pracodawców Marmi Corradini Polska MARR MBL Mota-Engil Murapol Nautica Niezależne Zrzeszenie Studentów Nowe Motywacje Peugeot (Azmot) Platforma Obywatelska Polish Travel Adventure Polskie Koleje Linowe Promos Radio Alfa Salumanus Social Enterprise Poland Taxus Centrum Szkoleń Terma Bania Tommex Unilever Uniwersytet Jagielloński Urząd Marszałkowski w Krakowie Urząd Wojewódzki w Krakowie Veolia Water Systems Volvo Wadowscy Wydawnictwo Wokół Nas Wyższa Szkoła Europejska

wróć do menu

MARTA

szef i mózg wszystkiego niekwestionowany autorytet w dziedzinie „chcieć to móc” zawsze na pełnych obrotach, motywuje
i inspiruje do twórczego działania na skuterze
- wyścigowiec, jest w stanie przewieźć na nim wszystko

KASIA

koordynator działań nie tylko planowanych wiatr we włosach, serce na dłoni uśmiech od rana, szczególnie do kawusi
i prince polo nie ma że się nie da kobieta nie do zdarcia nieustanna optymistka pasjonatka podróży, a ostatnio tanga argentyńskiego

JAREK

guru technologii internetowych dociekliwy
i skuteczny pogromca wszelkich zagadek łebowych • organizm
z włączonym trybem nocnym (za to rano – stan wstrzymania) • no
i porządek musi być – szczególnie na biurku

ZESPÓŁ KREATYWNY

graficy specjaliści od redakcji i korekty ilustratorzy łebmasterzy pracujący swoim trybem w niestandardowych porach dnia i nocy skuteczni i pomysłowi po prostu ZDALNI I ZDOLNI

„ZBRODNIA I KARA” – MULTIMEDIALNA WYSTAWA W MUZEUM ARCHEOLOGICZNYM JUŻ OTWARTA!

grudzień 2012

Wszystkie osoby, które chciałyby na chwilę odłożyć na bok tematy świąteczne i zagłębić się we fragment niełatwej historii, serdecznie zapraszamy na multimedialną wystawę “ZBRODNIA I KARA”, która została otwarta 14 grudnia w podziemiach Muzeum Archeologicznego w Krakowie .

W ramach powierzonych nam prac ze strony Instytutu Pamięci Narodowej, mieliśmy możliwość opracowania całości wystawy począwszy od pomysłu graficznego, przez dobór form prezentacji, materiałów, oprawy audio-wizualnej aż po montaż.

Tematyka wystawy, celowo podkreślona wymowną i kontrastową grafiką, nie pozwala przejść obojętnie obok prezentowanych w różnorodnej i ciekawej formie dokumentów dotyczących procesów zbrodniarzy niemieckich. W punktowo oświetlonej sali, w klimatycznym półmroku, zwiedzający mają okazję zapoznać się z bogato ilustrowanymi materiałami drukowanymi w postaci plansz i bannerów wielkopowierzchniowych oraz odsłuchać i zobaczyć fragmenty kroniki filmowej na kilku stanowiskach multimedialnych. Rozlegający się co 10 minut dźwięk zapadni, podkreślony wymownym czerwonym światłem zapalającej się żarówki – dodatkowo zapada w pamięć. Aż do wyczerpania zasobów dostępne są dla zwiedzających plakaty oraz katalogi wystawowe, a w formie “nietypowej” pamiątki – pieczątka “KARTA WSTĘPU NA PROCES AMONA GOETHA”. Mamy nadzieję, iż ta różnorodność form przekazu i prezentacji pozwoli przybliżyć tak trudną tematykę zarówno osobom pamiętającym te wydarzenia jak i najmłodszym uczniom.

Na naszej stronie www prezentujemy kilka zdjęć z wystawy a krótki opis merytoryczny dostępny jest na stronie IPN.

Serdecznie zapraszamy. Wystawa otwarta jest do końca maja 2013 r.

——————————————————————————————————————————————————————–

CZAS NA ZMIANY: NOWE LOGO, NOWA STRONA WWW

wrzesień 2012

Okres urlopowy to dobry czas na zajęcie się sobą i odświeżenie wizerunku.

W efekcie sfinalizowaliśmy nowy projekt strony WWW a nasze logo całkowicie zmieniło swój charakter – kolorowy znak graficzny stanowiący połączenie inicjałów ”S” i “A” daje powiew świeżości, ożywia, pobudza i motywuje do nowych wyzwań.

Liczymy, iż nowa strona będzie bardziej interaktywna, znajdziecie na niej informację o naszym zespole, naszych celach i dokonaniach, ważnych wydarzeniach. Duży nacisk położyliśmy na rozbudowane portfolio, które pozwoli na szczegółowe i wszechstronne zapoznanie się z naszymi realizacjami.

Serdecznie zapraszamy na www.actiff.pl

——————————————————————————————————————————————————————–

REALIZACJA WYSTAWY ZEWNĘTRZNEJ NA MURZE WIĘZIENIA PRZY MONTELUPICH 

sierpień 2012

Pomimo wakacji – praca wre!. Tym razem w dość intrygującej lokalizacji zrealizowaliśmy kolejną wystawę plenerową pt. “MONTE” dla naszego klienta – Instytutu Pamięci Narodowej. Plansze wystawowe prezentujące historię więzienia zostały zamocowane na murze więziennym przy ul. Montelupich w Krakowie. Od 6 do 19 sierpnia wystawa była udostępniona dla wszystkich zainteresowanych wydarzeniami, które rozgrywały się na przestrzeni lat 1939-1989 na terenie dzisiejszego aresztu śledczego.

W ramach realizacji wystawy opracowane zostały także materiały poligraficzne: zaproszenia, plakaty, wersja multimedialna na płytach CD.

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem wernisażu na stronie www IPN: http://www.ipn.gov.pl/

——————————————————————————————————————————————————————–

PODPISANIE UMOWY Z TEATREM ATENEUM W WARSZAWIE

lipiec 2012

11.07.2012 podpisaliśmy umowę na kompleksową obsługę graficzną TEATRU ATENEUM im. Stefana Jaracza w Warszawie.

Umowa przewiduje, iż  przez okres 2 lat będziemy realizować prace graficzne związane z bieżącym repertuarem teatru oraz towarzyszącymi im wydarzeniami.

Teatr Ateneum został założony w 1927 roku. Przez wiele lat Dyrektorem Artystycznym był Gustaw Holoubek. W bieżącym sezonie w przestawieniach granych w teatrze można zobaczyć m. in. Agatę Kuleszę, Magdalenę Szejbal, Artura Barcisia, Piotra Fronczewskiego, Bartosza i Mariana Opanię, Krzysztofa Tyńca.

http://www.teatrateneum.pl/

——————————————————————————————————————————————————————–

ZAKOŃCZONY STAŻ W 2012

lipiec 2012

W tym roku zainicjowaliśmy program stażowy.

Pierwszą stażystką była Joanna Maślana, która wspierała działania związane z pracą kreatywną oraz aktywnie uczestniczyła we współpracy z klientami.

Marta Czerwińska: “Decyzja o rozpoczęciu programu stażowego to jedna z lepszych tegorocznych decyzji. Zdecydowanie będziemy kontynuować program w kolejnych latach”.

——————————————————————————————————————————————————————–

PROWADZIMY FANPAGE POLSKICH KOLEI LINOWYCH

lipiec 2012

Być może Facebook stracił ostatnio na giełdzie kilka mld USD, ale wciąż setki milionów osób mają aktywne konta a część z nich jeździ na nartach i spaceruje po górach, będąc jednocześnie klientami Polskich Kolei Linowych.

PKL dla większości ludzi kojarzy się z kolejką na Kasprowy Wierch. Zapewne mniej osób wie, iż Góra Żar, Gubałówka, Mosorny Groń, Palenica, Góra Parkowa, Butorowy Wierch to też miejsca, gdzie korzystamy z usług Polskich Kolei Linowych.

Być może większa aktywność w social media pozwoli na poprawienie świadomości klientów.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa na stronach http://www.facebook.com/PolskieKolejeLinowe

Do końca sierpnia przygotowujemy stronę wizerunkową a od września pełną parą ruszamy z aktywizującymi działaniami dla wszystkich lubiących i chcących polubić PKL, góry, turystykę i nie tylko….

Bieżące wydarzenia, ciekawe tematy, konkursy – gwarantowane!

wróć do menu